QUATTROLIFTS - EXPRESS 200 - Quattrolifts

Express je určen pro snadné vykládání, přepravu a montáž velkých panely ze skla. Má nosnost 200 kg (440 liber). Může odbočit sklo délka 3660 mm (144"). Existují předpisy, což umožňuje zasklení boční a horní.
 
Přesun disků ze skla a oken  může být řízen pomocí vypínače  z důvodu hmotnosti a rozměry desek a nerovný terén na staveništích. Metody pro manipulaci s panely nezměnily za posledních několik desetiletí  i s okny, nyní stále těžšími a většími.
 
Společnost Quattrolifts dala do provozu Express, inovativní, malý, přenosný přístroj pro zvedání  co umožňuje jedné osobě pohybovat desky o hmotnosti do 80 kg  nebo dvou ke třem osobám desky o hmotnosti do 200 kg. Express si můžete snadno stáhnout do kamionu  a lze je rychle sestaveny za méně než jedna minuta.
 
Expres po nastavení, umožňuje vykládku skla z auta a pak přeprava panelů a oken na staveniště. Velká robustní kola 330 mm umožňují jízdu na nerovném terénu a na stavbách. Rozvor je nastavitelná v rozmezí od 54 cm do 80 cm že umožňuje překonání úzkých průchodů na staveništi.
 
Dvě fantastické vlastnosti Express poskytují rotace sklo nebo okna na 360 stupňů  a za druhé, provozovatel může také provádět indexování skla  že vám umožní přesunout skla v široké, standardní dveří 90 cm.
 
Harry Richardson od společnosti Ultimate Glass  byl ohromen tím, když s pomocí Express  on byl schopen přepravovat prvek skla, která izoluje s hmotností do 100 kg  bez pomoci: „V těchto těžkých časech, Express mi umožňuje vykonávat více práce  v kratším čase při nižší zaměstnanosti lidí a s větší bezpečností. Já budu používat Express  k instalaci zábradlí  s pomocí pouhých dvou operátorů. Každý prvek váží asi 80 až 100 kg.”

QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Jednoduché složení
QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Transport po nerovném terénu
QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Jednoduché vyložení
QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Otáčení skla

Fotogalerie o výrobku:

   


Více informací lze nalézt na stránkách výrobce
http://quattrolifts.com